Mały rozmiar reklamy, czyli to doskonała metoda na nienachalną reklamę naszego produktu czy też firmy.
Dodajmy do tego ulotki, wizytówki oraz wszelkie formy re marketingu i jesteśmy w domu.
Reklama i druk.

Jeszcze tańszy druk

etykiety samoprzylepneTechniki druku ciągle ulegają nowelizacją, jednak część procesów zostaje taka sama.
Papier z celulozy dalej przoduje jako materiał na którym się drukuje,, ale sam proces czy użyta farba.
Procesy te tak szybko ulegają zmianom, że sami właściciele zakładów mają problemy, aby z tym nadążyć. Jednak ten postęp powoduje, że druk jest znacznie tańszy, a klienci mają możliwości zamówienia dużo mniejszych nakładów w dobrej jakości. Dlatego też teraz prawie każda firma ma swoje plakaty, ulotki czy nawet bannery.

Zastosowania dla naklejek

Naklejki mogą przybierać przeróżne formy i kształty.

Można jest też drukować na różnych materiałach, które można przykleić np.

na auto, co staje się coraz bardziej popularne.
Istnieją też różne metody utwardzania i utrwalania druku, co również jest ważne w przypadku naklejek do stosowania na zewnątrz. Zastosowanie naklejek znajdziemy praktycznie wszędzie i w każdej gałęzi biznesu. Naklejki widuje się na produktach, na witrynach sklepów, na ścianach w domach i w wielu innych miejscach.

Najpopularniejsza przestrzeń barwna w poligrafii

etykiety samoprzylepneKażdy druk musi posiadać wzornik barw, które wykorzystywane są w całym procesie. Nie jest tajemnicą, że tusze są mieszane, aby uzyskać więcej barw.

Podstawową przestrzenią barw w druku jest CMYK, na którą składają się kolejno kolory: C - Cyjan, odcień koloru niebieskiego M - Magneta, czyli inaczej karmazynowy Y - Yellow (Żółty) K - Black (Czarny) Łączenie tych kolorów umożliwia uzyskanie każdej barwy, którą potem można przenieść na druk np.

naklejek, wizytówek czy plakatów.

Istnieją różne metody druku i mieszania barw, jednak właśnie CMYK jest tym najpopularniejszym i stosowanym zarówno profesjonalnie jak i w biurowych drukarkach i maszynach wielofunkcyjnych..

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: