Pozycjonowanie i AdWords

Dodane: 21-11-2014 08:51
Pozycjonowanie i AdWords Artykuł o tym jaka usługa jest pozycjonowanie kraków i dlaczego warto zainwestować w promowanie swojej firmy w internecie.

Dobre i mniej dobre firmy oferujące pozycjonowanie

Pozycjonowanie jako branża w Polsce jest nowa, co nie oznacza, ze nie ma konkurencji na tym rynku. Gdyż jest...już teraz wiele firm zajmujących się SEO, nie każda jednak jest warta uwagi. SEO to sprawa w teorii prosta, jednak nie każdy się do takiej pracy nadaje. Potrzebna jest duża wiedza na temat działania wyszukiwarek oraz znajomość metod pozycjonowania. Jeżeli firma ma w swojej kadrze wykwalifikowanych pozycjonerów to można by powiedzieć, że 'pozycje same rosną'. Firma pozycjonująca nie może spocząć na laurach kiedy strona już będzie wy pozycjonowania, należy regularnie pracować nad nią, aby wysokie wyniki się utrzymały.


Bomby w pozycjonowaniuStare i nowe algorytmy wyszukiwarek

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Liczne metody pozycjonowania

Optymalizować pod wyszukiwanie można na wiele sposobów, są metody etyczne i nieetyczne. Czyste seo to metody w pełni etyczne i legalne, z założenia są takie by nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Takie pozycjonowanie to metoda, która gwarantuje długotrwałe i stałe efekty, brak ryzyka wyrzucenia witryny z pozycji. Jest też blackhat pozycjonowaie jest to totalne przeciwieństwo i daje bardzo szybki krótkotrwały efekt i najczęściej kończy się na usunięciu witryny w wyszukiwarce. Smutne jest to, że wiele pozycjonerów używa tą właśnie metodę, co dla dobra internautów jest szybko wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.