Przyswajalne białka są niezbędne przy suplementacji treningu.

Zaleca się stosować wraz z innymi odżywkami, aby osiągnąć odpowiedni efekt treningu.

Co daje martwy ciąg

impact whey isolateimpact whey isolate
Martwy ciąg jest jednym z podstawowych ćwiczeń kulturystycznych, pozwalającym przygotować ciało, a zwłaszcza plecy i nogi, do dużych obciążeń.
Osobom które dopiero zaczynają ćwiczenia kulturystyczne zaleca się wykonywanie martwego ciągu stosunkowo małym obciążeniem (to znaczy takim, które pozwoli im wykonać 15?20 powtórzeń w serii) ze względu na duże obciążenie kręgosłupa i nóg oraz ryzyko odniesienia kontuzji spowodowane wykonywaniem ćwiczenia nieprawidłowo technicznie. Martwy ciąg jest jednym z bojów w trójboju siłowym.
Podnoszenie dużych obciążeń w martwych ciągach świadczy o ogólnej dobrej kondycji fizycznej i dużej sile ćwiczącego, ponieważ przy wykonywaniu tego ćwiczenia zaangażowane są prawie wszystkie mięśnie i stawy. Martwy ciąg jest jedną z konkurencji zawodów siłaczy.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Martwy_ciąg

Dietetycy

Zdrowa dieta przy aktywnym trybie życia to bardzo istotna rzecz, bez niej możemy do woli biegać, pływać czy ćwiczyć, a i tak nie zauważymy większej różnicy w tym jak wyglądamy.
Wiele klubów sportowych oferuje układanie diety wraz z treningami personalnymi. Można tez udać się do dietetyka na własną rękę i poprosić go o ułożenie diety dla nas. Istnieje tez możliwość ułożenia diety łączonej, tak aby oboje partnerzy mogli gotować razem i jeść te same posiłki.

Taka opcja jest świetna, gdy oboje partnerzy ćwiczą, lub gdy tylko jeden żyje aktywnie.

Tak dopasowana dieta nie spowoduje problemów z przygotowywaniem wspólnych posiłków.

Jest tylko jedna zasada, należy się tej diety trzymać i nie podjadać!

Pierwsze tygodnie z ciężarami

Wiele osób, które zaczynają swoja przygodę z ciężarami nie wie jak dobrze się do sprawy zabrać.

Większość z nich daje sobie na początek zbyt duży wycisk i po krótkim czasie rezygnują z dalszych ćwiczeń.

Do tego często dochodzi zła dieta oraz zbyt mała ilość białka w diecie, które jest przecież budulcem tkanki mięśniowej.

Na początek warto kupić sobie jedną przed-treningówkę oraz jedną, porządną, odżywkę białkową. Dobrze dobrana odżywka pomoże zbudować trwałą i silną tkankę mięśniową, przez co szybciej uda się zauważyć efekty pracy nad swoim ciałem.

Izolaty serwatki to obecnie najlepszej jakości białko dostępne na rynku, które ma maksymalna wchłanialność i jest naturalne..

Widok do druku:

impact whey isolate

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: