hiszpania andaluzja delfinarium

Najnowsze budynki wybudowane są już jednak

hiszpania andaluzja delfinarium
Miasto składa się z trzech części: Benalmádena Pueblo ? najstarsza część miasta, dzielnica o typowej architekturze andaluzyjskiej (tzw.

"białe domy"), znajdująca się około 3 km w głąb lądu (na południowych zboczach Sierra de Mijas), na wysokości 200 m n.p.m.

Najnowsze budynki wybudowane są już jednak w nowoczesnym stylu.

Największe atrakcje turystyczne:Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Benalmadena

Płaska nisko położona dolina jest najgęściej

Na północy Andaluzji znajdują się góry Sierra Morena, 570-kilometrowy łańcuch górski.

Góry te urwiście opadają ku dolinie Gwadalkiwiru.

Z północy na południe przecina je głęboki wąwóz Despenaperros.
Dalej, ku zachodowi, góry obniżają się, a ich łańcuchy rozszerzają się, zajmując północ prowincji Sevilla i Huelva. Dolina Gwadalkiwiru na południe od gór była kiedyś cieśniną morską łączącą Ocean Atlantycki z Morzem Śródziemnym. Glebę tworzą tu osady rzeczne. Płaska, nisko położona dolina jest najgęściej zaludnioną częścią Andaluzji.

Wschód i południe Andaluzji wypełniają góry Sierra Nevada, najwyższe pasmo kontynentalnej Hiszpanii, z najwyższym szczytem Mulhacén (3478 m n.p.m.).

W stronę ujścia Gwadalkiwiru i Cieśniny Gibraltarskiej ciągną się niewysokie łańcuchy Serrania de Ronda.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja

Karaoke w hotelu Riviera ? Costa del Sol

W hotelu Riviera ? Costa del Sol każdy będzie mógł liczyć na jakieś atrakcje.

Turyści, którzy są zainteresowani hiszpańskimi zabytkami będą mogli zwiedzać wiele ciekawych miejsc.

Natomiast osoby zainteresowane przede wszystkim dobrą zabawą nie będą musiały nawet opuszczać terenu hotelu, żeby mile spędzić czas.
Pozwolą na to znajdujące się w hotelu salony gier oraz korty tenisowe, natomiast wieczory będzie można spędzać w dyskotekach.
Oprócz zabawy przy dobrej muzyce będziemy mogli także rywalizować ze sobą w karaoke, co stało się bardzo popularne w pełnych atrakcji dyskotekach. Natomiast osoby, które nie lubią słuchać nowoczesnej muzyki będą mogły spędzać czas na spotkaniach towarzyskich organizowanych w restauracjach przy dobrym jedzeniu i muzyce instrumentalnej. .

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: